vnesi vic
Prijava
|
Registracija
Položeno v zibelko
- Vsakemu Slovencu je v zibelko položeno vino.
- Kako to?
- Ob rojstvu se prereže popko-vino.
Facebook
Twiiter
Komentiraj vic
Vnesi komentar
Vic še nima komentarja. Bodi prvi in komentiraj.
X
Prijava
Vnesi uporabniško ime
Vnesi geslo
Registracija
Pozabljeno geslo?
X
Registracija
Vnesi uporabniško ime
Vnesi uporabniško ime
Vnesi geslo
Ponovi geslo
Prijava
Pozabljeno geslo?
X
Pozabljeno geslo
Vnesi svoj email naslov
Prijava
Registracija